Ogólnopolski KONKURS marki Be ESTHETIC wiosna 2020

Kupując kosmetyki Be ESTHETIC od dnia 15 lutego 2020 roku masz szansę na zdobycie jednej z nagród w ramach specjalnej puli nagród. W celu wzięcia udziału w tym konkursie należy zakupić 2 kosmetyki marki Be ESTHETIC, gdzie jeden z nich to krem i/lub serum z oferty marki. Po dokonaniu zakupu należy wykonać zadanie tj. odpowiedzieć na pytanie – Co zwróciło Twoją szczególną uwagę w ofercie marki Be ESTHETIC?

 

Do zdobycia z konkursie są następujące nagrody:

5 x weekend w Spa dla 2-ga w Dwór Oliwski Hotel & Spa

10 x voucher o wartości 200 zł do sklepu odzieżowego answear.com

20 x voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakup kosmetyków Be ESTHETIC

 

 

Gdzie można zakupić kosmetyki Be ESTHETIC?

 

W każdej chwili kosmetyki możesz zakupić w sklepie internetowym https://beesthetic.pl/e-sklep Poza tym kosmetyki marki Be ESTHETIC dostępne są w wybranych drogeriach stacjonarnych na terenie Polski. W drogeriach tych zostały zamieszczone specjalne plakaty, informujące o tej akcji. Pytaj także obsługi drogerii o ten konkurs. W losowych przypadkach, plakat może nie być udostępniony.

 

Jak zrealizować zgłoszenie w konkursie marki Be ESTHETIC?

                                                                                        

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zakupić dwa kosmetyki marki Be ESTHETIC w sklepie internetowym marki na stronie  https://beesthetic.pl/e-sklep  lub w wybranej drogerii stacjonarnej na terenie Polski. Dla ważności udziału w tym konkursie należy zakupić dwa produkty gdzie jeden z nich to krem i/lub serum z oferty marki Be ESTHETIC.

Po dokonaniu zakupu należy wykonać zadanie tj. odpowiedzieć na pytanie – Co zwróciło Twoją szczególną uwagę w ofercie marki Be ESTHETIC?

Zadanie to należy wysłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując „konkurs Be ESTHETIC – zgłoszenie”. Wraz z tym zadaniem należy podać imię i nazwisko autora oraz przesłać zdjęcie paragonu, na którym znajdują się dwa produkty marki Be ESTHETIC lub przesłać potwierdzenie transakcji ze sklepu internetowego marki. Zadanie to można także wysłać w wiadomości na fanpage marki Be ESTHETIC www.facebook.com/beesthetic.dermonatural/. W każdym przypadku dla ważności zgłoszenia, wiadomość dla obu przypadków musi być potwierdzona o otrzymaniu zgłoszenia tj. przez organizatora czyli Be ESTHETIC.

Zgłoszenie udziału w konkursie można zrealizować od dnia 15 lutego 2020 roku do dnia 15 maja 2020 roku.

 

 

REGULAMIN  KONKURSU

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez właściciela marki Be ESTHETIC. Konkurs rozpoczyna się dnia 15 lutego 2020 roku. Od tej daty można rozpocząć realizowanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych na tej stronie tj. powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 15 maja 2020 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia konieczne jest poprawne zrealizowanie zgłoszenia, którego procedura została opisana powyżej.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są weekendy w Spa oraz vouchery o wartości 200 zł i 100 zł do wykorzystania na zakup kosmetyków Be ESTHETIC oraz w sklepie odzieżowym answear.com. Cała pula nagród obejmuje:

5 x weekend w Spa dla 2-ga w Dwór Oliwski Hotel & Spa;
10 x voucher o wartości 200 zł do sklepu odzieżowego answear.com;
20 x voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakup kosmetyków Be ESTHETIC.

5. Nagrody otrzymują osoby, które zostaną wytypowane przez właściciela marki Be ESTHETIC na podstawie przesłanych zgłoszeń. Automatycznie każda osoba biorąca udział w tej akcji wyraża zgodę na podanie publicznie jej imienia i nazwiska na oficjalnej liście nagrodzonych.

6. Na jeden paragon (lub potwierdzenie transakcji ze sklepu internetowego marki) potwierdzający zakup kosmetyków Be ESTHETIC można zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia na ten sam dowód transakcji (paragon) będą automatycznie wykluczane z konkursu. Jedna osoba może natomiast dokonać wielokrotnego zakupu kosmetyków marki Be ESTHETIC i w ramach każdego dowodu płatności przesłać osobne zgłoszenia.

7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej wskazane nagrody nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przekazania nagród.

8. Przesyłając zgłoszenie do konkursu akceptujesz jego regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji wyłącznie tego konkursu.

9. Lista nagrodzonych (wytypowanych) autorów zgłoszeń konkursowych zostanie opublikowana na łamach strony beesthetic.pl oraz we wpisie na fanpage marki do dnia 22 maja 2020 roku.